EnzOmega® MSE dr Enzmann 60 kapsułek

pol_pl_EnzOmega-R-MSE-dr-Enzmann-62_1.png
 • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: natychmiast
Cena: 122,00 zł 129,00 zł 122.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: mitopharma

Opis

EnzOmega® MSE dr Enzmann 60 kapsułek

Idealna proporcja EPA do DHA

Każda kapsułka preparatu EnzOmega® MSE zawiera zoptymalizowaną pod względem ilościowym porcję kwasów omega-3 w idealnej proporcji EPA i DHA (2:1), zapewniającą zachowanie równowagi biochemicznej oraz najwyższą skuteczność działania.

Destylacja molekularna i witamina E jako naturalny antyoksydant

Czystość i jakość oleju gwarantowana jest dzięki kontrolowanej procedurze oczyszczania – destylacji molekularnej, dlatego kapsułki Enzomega® MSE nie są obciążone obecnością szkodliwych substancji, jak metale ciężkie, antybiotyki czy zanieczyszczenia. Ponadto preparat zawiera witaminę E – naturalny antyoksydant chroniący nienasycone kwasy tłuszczowe przed utlenieniem.

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo EnzOmega® MSE

 Preparat to najwyższej jakości koncentrat oleju rybnego, który pozyskiwany jest z dzikich ryb zamieszkujących zimne wody dalekomorskie. Stanowi naturalne i w pełni wartościowe źródło kwasów omega-3. Najwyższa czystość oraz niezmienny skład Mitoceutyku® zagwarantowane są przez niemiecką firmę MSE dr. Franza Enzmanna. 

Kiedy warto stosować kwasy omega?

 • Kwasy polecane są podczas długotrwałego stresu czy wysiłku umysłowego – kwas DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu.
 • W celu zrównoważenia diety w kwasy nienasycone przy zbyt wysokiej podaży kwasów nasyconych.
 • Kwas DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia.
 • By wspierać prawidłową pracę serca – ze względu na obecność kwasu eikozapentaenowego (EPA) i kwasu dokozaheksaenowego (DHA).
 • Podczas uzupełniania diety niskokalorycznej, przy niskiej konsumpcji ryb, odżywianiu z przewagą pokarmów typu Fastfood, oraz przy diecie bogatej w węglowodany proste.

Dlaczego EnzOmega® MSE?

 • Doskonała jakość preparatu gwarantowana jest przez niemiecką firmę MSE dr. Franza Enzmanna, która od ponad 50 lat jest wiodącym producentem suplementów diety w Niemczech.
 • EnzOmega®MSE to najwyższej jakości koncentrat oleju rybnego, który pozyskiwany jest z dzikich ryb zamieszkujących zimne wody dalekomorskie, będący źródłem bezcennych kwasów tłuszczowych omega 3. W przeciwieństwie do olejów rybnych pochodzących z ryb hodowlanych, kapsułki Enzomega® MSE są wolne od antybiotyków i hormonów wzrostu.
 • Preparat stanowi naturalne i w pełni wartościowe źródło kwasów omega-3 – zawiera ich stałą, wystandaryzowaną ilość.
 • Zastosowana w preparacie idealna proporcja EPA do DHA (2:1) w jednej kapsułce gwarantuje najwyższą skuteczność działania kwasów tłuszczowych omega-3.
 • EPA i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca, DHA wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mózgu oraz wspiera utrzymanie prawidłowego widzenia.
 • Czystość i jakość oleju rybnego gwarantowana jest dzięki kontrolowanej procedurze oczyszczania – destylacji molekularnej.
 • EnzOmega® MSE zawiera witaminę E – naturalny antyoksydant chroniący nienasycone kwasy tłuszczowe przed utlenieniem.
 • Preparat został utworzony zgodnie z zasadami GMP – gwarancja najwyższej jakości i czystości produktu, jest produktem bezglutenowym, nie zawiera białka mleka krowiego, laktozy, soi, drożdży, substancji konserwujących, sztucznych barwników i aromatów.

Najwyższa jakość kwasów tłuszczowych

 • Źródłem pochodzenia kwasów omega-3 są zarówno oleje roślinne, jak i zwierzęce. W przypadku wsparcia pracy serca i prawidłowego widzenia badania kliniczne potwierdziły korzystne działanie długołańcuchowych kwasów omega-3 pochodzących z ryb, w tym kwasów EPA i DHA. Optymalnym źródłem omega-3 są oleje pochodzące z drobnych, dzikich rybek (anchois i sardynek), z zimnych wód dalekomorskich, ponieważ pochodzą one z całkowicie naturalnego otoczenia i dzięki temu nie zawierają śladów antybiotyków czy hormonów wzrostu.

  Niezwykle istotna jest także właściwa proporcja kwasów tłuszczowych omega 3 do omega 6 wynosząca 1:5. Ponieważ współcześnie kwasy omega 6 dostarczane są w dużych ilościach z dietą, warto uzupełniać kwasy omega 3.
 • Koncentracja - W badaniach klinicznych stosowano w większości stężenie 1,0 – 3,0 EPA i DHA / d, tak by koncentracja była jak najwyższa, jednocześnie liczba stosowanych kapsułek była jak najmniejsza, przy jak najniższych kosztach terapii. Decydującą jest jednak koncentracja EPA i DHA w jednej kapsułce, a nie zawartość oleju rybnego czy całkowita ilość kwasów tłuszczowych omega 3.
 • Stopień czystości - Stosowanie zanieczyszczonych olejów rybich, które zawierają zarówno rtęć, jak i inne substancje toksyczne prowadzi do wystąpienia całego spektrum skutków ubocznych w organizmie.

Technologia produkcji

 • Kluczowe znaczenie dla produktu z oleju rybnego ma zawartość EPA i DHA w kapsułce, a nie ilość oleju z ryb lub całkowita zawartość kwasów tłuszczowych omega 3.
 • Preparat EnzOmega® MSE zawiera tylko wysokiej jakości olej rybny. Charakteryzuje się to szczególnie wysokim stężeniem EPA i DHA wynoszącym ≥ 75%.
 • Opatentowany proces destylacji sprawia, że oleje rybne są praktycznie całkowicie wolne od zanieczyszczeń środowiska, takich jak metale ciężkie. Dlatego kapsułki oleju z ryb EnzOmega® MSE cechują się maksymalną czystością i bezpieczeństwem.

Jakość i czystość EnzOmega® MSE

 • Wszystkie preparaty firmy Mito-Pharma® produkowane są w Niemczech i w Szwajcarii w oparciu o 50 lat doświadczenia dr. Franza Enzmanna z zachowaniem najwyższych standardów farmaceutycznych GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). GMP gwarantuje ścisłą kontrolę od momentu zaopatrzenia w surowce, poprzez produkcję, pakowanie, aż do składowania i dystrybucji preparatu. Dzięki temu eliminowane są wszelkie zagrożenia dotyczące zanieczyszczenia preparatu obcymi substancjami chemicznymi, czy też szkodliwą mikroflorą.
 • Preparat zawiera fizjologiczne substancje o możliwie najwyższym stopniu czystości w odpowiednio wysokich porcjach i formie.
 • Są to doskonale opracowane substancje, a ich działanie potwierdzone jest badaniami naukowymi.
 • Skład oraz stężenie poszczególnych substancji jest zgodne z informacją na opakowaniu.
 • Mitoceutyki® powstają w Laboratorium dr. Franza Enzmanna, w oparciu o najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe i technologiczne, oraz spełniają najwyższe standardy jakościowe. W swoim składzie zawierają substancje o najwyższym stopniu czystości.

Suplement diety

Składniki:
koncentrat oleju rybnego z sardeli (anchois) i sardynek, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol (gliceryna), woda oczyszczona, przeciwutleniacz: witamina E.

Zalecana porcja dzienna: 1-2 razy dziennie po 1 kapsułce

Skład zalecanej dziennej porcji:

Substancja 1 kapsułka 2 kapsułki
kwas eikozapentaenowy EPA 500 mg 1000 mg
kwas dokozaheksaenowy DHA 250 mg 500 mg

 

1 kapsułka:
Wartość kaloryczna: 45/11 (kJ/kcal)
Białko: 0,31 g
Węglowodany: 0,08 g
Tłuszcz: 1,03 g

2 kapsułki:
Wartość kaloryczna: 90/22 (kJ/kcal)
Białko: 0,62 g
Węglowodany: 0,16 g
Tłuszcz: 2,06 g

Sposób użycia:
1-2 kapsułki: 1-2 razy dziennie po 1 kapsułce, najlepiej przed lub w trakcie posiłku z odpowiednią ilością płynu, nie rozgryzać

Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zmiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i różnorodnie się odżywiać.

Warunki przechowywania:
Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem (miesiąc, rok) / Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

Zawartość opakowania:

60 kapsułek - 89 g

1 kapsułka - 148 mg

 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl