Omegan 750® Intercell 60 kapsułek

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: natychmiast
Cena: 116,00 zł 116.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: INTERCELL Phrama

Opis

Omegan 750® Intercell 60 kapsułek 
 
Naturalne źródło kwasów omega-3 w idealnej proporcji

Omegan 750® zawiera w jednej kapsułce 750 mg najwyższej czystości kwasów tłuszczowych Omega-3 EPA & DHA naturalnego pochodzenia w idealnej proporcji 2:1 dla prawidłowego funkcjonowania serca, mózgu i wsparcia widzenia.

Maksymalna czystość i bezpieczeństwo Omegan 750®

Omegan 750® to preparat z gwarancją wysokiego stężenia substancji czynnych o wysokim stopniu oczyszczenia dzięki m.in. opatentowanej procedurze destylacji, z witaminą E w roli naturalnego antyoksydantu chroniącego nienasycone kwasy tłuszczowe przed utlenieniem.

Najwyższa jakość Omegan 750®

Jakość preparatu Omegan 750® spełnia aktualne standardy jakości suplementów UE. Wyprodukowany zgodnie z zasadami GMP przez INTERCELL Pharma – wiodącego i wykorzystującego innowacyjne rozwiązania producenta preparatów odżywczych w Niemczech.

Dlaczego Omegan 750®?

 • Omegan 750® jest najwyższej jakości preparatem z wysoką porcją - 750 mg - kwasów tłuszczowych Omega-3 w idealnych proporcjach EPA do DHA (2:1): Kwas eikozapentaenowy (EPA) – 500 mg oraz Kwas dokozaheksaenowy (DHA) – 250 mg.
 • Wysoka zawartość - 750 mg - długołańcuchowych kwasów tłuszczowych Omega-3 EPA & DHA, a także zastosowana w preparacie idealna proporcja EPA do DHA (2:1) w jednej kapsułce gwarantuje najwyższą skuteczność działania kwasów tłuszczowych omega-3 i jest zgodna z wynikami badań klinicznych.

Najwyższa czystość kwasów Omega-3

 • Omegan 750® zawiera najwyższej czystości koncentrat oleju rybnego (bez antybiotyków i hormonów wzrostu) pozyskiwanego z dzikich ryb (anchois i sardynek) zamieszkujących zimne wody głębinowe w pobliżu Antarktydy, uznawane za jedne z najczystszych na całym świecie.
 • Opatentowana procedura destylacji jest gwarancją wysokiego stopnia oczyszczenia olejów rybnych i pozwala na zachowanie ustawowych wartości granicznych. W kapsułkach Omegan 750® oleje rybne są praktycznie całkowicie wolne od zanieczyszczeń środowiska, takich jak metale ciężkie. Przy wyborze preparatu z zawartością kwasów Omega-3 należy zawsze kierować się najwyższą jakością, czystością oraz źródłem ich pochodzenia.
 • Pozyskiwanie ryb jest zgodne z certyfikatem zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.
 • Omegan 750® zawiera dodatek witaminy E – naturalnego antyoksydantu dla ochrony nienasyconych kwasów tłuszczowych przed utlenieniem i dla zachowania stabilności w trakcie przechowywania, jest produktem bez wyczuwalnego posmaku ryby.
 • Omegan 750® to produkt bezglutenowy, bez GMO, laktozy, białka mleka krowiego, soi, substancji konserwujących, sztucznych barwników, aromatów i dodatku cukru.
 • Preparat Omegan 750® oferuje doskonały stosunek jakości do ceny. 1 duże opakowanie wystarczy na okres 2-4 miesięcy przyjmowania, a koszt zalecanej porcji dziennej wynosi: 1,77 zł / 3,55 zł (w zależności od przyjmowanej porcji).

Kwasy Omega-3 w organizmie

 • Naturalne źródło pochodzenia kwasów omega-3 stanowią zarówno oleje roślinne, jak i zwierzęce.
 • Aby utrzymać organizm w dobrej kondycji potrzebna jest podaż zarówno kwasów omega-3, jaki i omega-6, ale w odpowiedniej równowadze. Stosunek kwasów omega-3 do omega-6 powinien wynosić 1:5.
 • Współczesny model odżywiania promuje wysoką podaż kwasów omega-6, a nadmiar jednego z nich powoduje stopniowy spadek stężenia drugiego – i odwrotnie.
 • Dlaczego warto uzupełniać kwasy Omega 3? Ze względu na poddanie się długotrwałemu stresowi czy wysiłkowi umysłowemu – ponieważ kwas DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu, kwas DHA przyczynia się także do utrzymania prawidłowego widzenia. Przy problemach z sercem – ponieważ kwas eikozapentaenowy (EPA) i kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca.
 • Przy niskiej konsumpcji ryb i przy diecie niskokalorycznej oraz przy zbyt wysokiej podaży kwasów nasyconych w celu zrównoważenia diety, warto przyjmować kwasy tłuszczowe nienasycone.

Jakość i czystość Omegan 750®

 • Mito-Pharma® oferuje preparaty o najwyższej jakości i czystości produktu, w tym preparaty opracowane oraz wyprodukowane przez Intercell Pharma, spełniające najwyższe standardy jakości i czystości, a ich receptury są odpowiedzią na najnowsze odkrycia naukowe.
 • Preparat został utworzony zgodnie z zasadami GMP – gwarancja najwyższej jakości i czystości produktu.
 • Nowoczesne urządzenia oraz kontrole przeprowadzane w trakcie procesu produkcji, np. monitorowanie masy każdej pojedynczej kapsułki, gwarantują przestrzeganie najwyższych standardów jakości.
 • Preparaty oferują atrakcyjny stosunek jakości do ceny.

Suplement diety

Składniki:
koncentrat oleju rybiego z anchois i sardynek, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol (gliceryna), woda oczyszczona, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli (witamina E).

Zalecana porcja dzienna: 1-2 kapsułki dziennie

Skład zalecanej dziennej porcji:

 

 

Składniki 1 kapsułka 2 kapsułki RWS

Kwasy Omega-3, w tym:
EPA*
DHA*

860 mg
500 mg
250 mg

1720 mg
1000 mg
500 mg

-
-
-

* kwas eikozapentaenowy

** kwas dokozaheksaenowy

Sposób użycia:
1-2 razy dziennie po 1 kapsułce, najlepiej przed lub w trakcie posiłku z odpowiednią ilością płynu, nie rozgryzać

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu. Produkt przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu.

Warunki przechowywania:
Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl