Witamina K2 (MK-7) MSE

pol_pl_Witamina-K2-MK-7-MSE-dr-Enzmann-87_1.png
 • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: natychmiast
Cena: 177,00 zł 187,00 zł 177.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.5
Producent: mitopharma

Opis

Witamina K2 MK-7 MSE dr Enzmann

Doskonała przyswajalność i wysoka porcja substancji czynnej

Witamina K2 MK-7 to preparat, który zawiera doskonale przyswajalną substancję aktywną w odpowiednio wysokiej porcji (200 µg). Zastosowanie takiego rozwiązania umożliwia właściwą dystrybucję wapnia do kości.

Biologicznie stabilna oraz aktywna forma witaminy K2

Substancją czynną preparatu jest wysoce stabilna forma witaminy K - menachinon 7 (MK- 7), która w przeciwieństwie do innych form witaminy K, wykazuje zdolność akumulacji we krwi. 

Najwyższy stopień jakości i czystości monopreparatu K2 MK7

Preparat zawiera wysoce przyswajalną formę witaminy K2, która umożliwia dostarczenie do organizmu tylko jednej substancji, bez konieczności przyjmowania innych mikro lub makroelementów. Wysoka jakość oraz czystość preparatu gwarantowana jest firmę MSE dr. Franza Enzmanna, która jest wiodącym producentem suplementów diety w Niemczech.

 

Kiedy warto stosować witaminę K2 MK-7?

 • Wzbogacenie diety dodatkową podażą witaminy K podyktowane jest stanami zwiększonego zapotrzebowania na tę witaminę lub przy obniżonym jej poziomie w organizmie. Zadaniem witaminy K jest przede wszystkim:
  • wsparcie procesów odpowiedzialnych za prawidłowe krzepnięcie krwi,
  • wsparcie utrzymania zdrowych kości.

Dlaczego Witamina K2 MK7 MSE?

 • Preparat Witamina K2 MK-7 zawiera 200 µg menachinonu 7 (MK- 7).
 • Witamina K w zależności od formy różni się od siebie zarówno pod względem wchłaniania jak i działania biologicznego. Zastosowana w preparacie Witamina K2 MK- 7 ® MSE, w przeciwieństwie do innych form witaminy K, wykazuje zdolność akumulacji we krwi. Ponadto proces krystalizacji menachinonu 7 sprawia, że cząsteczki substancji czynnej są termodynamicznie stabilne, dzięki czemu właściwości fizykochemiczne substancji czynnej nie zmieniają się nawet w czasie jej kilkuletniego przechowywania.
 • Naturalnym miejscem powstawania witaminy K2 są jelita. Witamina K2 MK- 7 ® MSE to preparat, w którym substancja aktywna pozyskiwana jest w procesie biofermentacji. Bazę produktu stanowią bakterie identyczne z bakteriami produkowanymi w naszej florze jelitowej, co zapewnia doskonałą przyswajalność preparatu przez komórki jelit.
 • Forma monopreparatu umożliwia uzupełnienie tylko jednej substancji.
 • Witamina K2 MK7 to produkt bezglutenowy, nie zawiera soi, drożdży, laktozy, białka mleka krowiego, sztucznych aromatów, barwników, żelatyny, substancji konserwujących.
 • WAŻNE! Witaminy K2 nie należy przyjmować przy jednoczesnym stosowaniu leków przeciwzakrzepowych lub przeciwpłytkowych.
 • Witamina K należy do grupy witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, co oznacza, że należy ją przyjmować w trakcie posiłków zawierających tłuszcze.

Witamina K w naszym organizmie

 • Witamina K2 (podobnie jak koenzym Q10), pełni w mitochondriach rolę przenośnika elektronów, aktywuje syntezę ATP oraz kompensuje zaburzenia funkcjonowania mitochondriów.
 • Ponadto witamina K jest kofaktororem enzymu gamma – glutamylokarboksylazy, który odpowiada za syntezę osteokalcyny (białka niekolagenowego). Dzięki obecności odpowiedniej ilości witaminy K możliwe jest przyłączenie wapnia do osteoidu – substancji budującej tkankę kostną.

Jakość i czystość Witaminy K2 MK-7

 • Skład preparatów znajdujących się w ofercie Mito-Pharma tworzony jest w oparciu o 50 lat doświadczenia dr. Franza Enzmanna. Zastosowane składniki to substancje o możliwie najwyższym stopniu czystości, w odpowiednio wysokich porcjach i formie, a ich działanie zostało potwierdzone badaniami naukowymi.
 • Preparaty wytwarzane są w Niemczech i w Szwajcarii z zachowaniem najwyższych standardów jakości GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). GMP gwarantuje ścisłą kontrolę od momentu zaopatrzenia w surowce, poprzez produkcję, pakowanie, aż do składowania i dystrybucji preparatu. Dzięki temu eliminowane są wszelkie zagrożenia dotyczące zanieczyszczenia preparatu obcymi substancjami chemicznymi, czy też szkodliwą mikroflorą.

Suplement diety

90 kaps./29,7g

Działanie: Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi oraz utrzymania prawidłowej gęstości kości poprzez ułatwienie transportu wapnia z krwi do kości.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka (200 µg witaminy K2 – menachinon 7 = 267 % Referencyjnej Wartości Spożycia).

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i różnorodnie się odżywiać.

Sposób użycia: Najlepiej spożywać podczas posiłku popijając wystarczającą ilością wody.

Witaminy K2 MK-7 MSE nie przyjmować przy jednoczesnym stosowaniu substancji hamujących krzepnięcie krwi (np.: kumaryny, syntetyczne derywaty kumaryny).

Składniki: menachinon 7 (witamina K2), maltodekstryna, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych oraz dwutlenek krzemu.

Nie występują składniki alergenne. Produkt bezglutenowy. Nie dodano środków aromatyzujących. Warunki przechowywania: Przechowywać zamknięte, w suchym, chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem (miesiąc, rok) / Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl